Kontaktujte nás!REZERVACE:

+420 734 847 392
malinska.petra@centrum.cz
  

NAŠE ADRESA:

Jiřího Macháčka 2445, 250 01,
Brandýs nad Labem
malinska.petra@centrum.cz
 

PŘEVZETÍ A PŘEDÁNÍ VOZIDLA:

Po-Ne: 9:00 - 16:00 dle předchozí dohody.

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy na odkazu níže:

Vaše zpětná vazba je pro nás moc důležitá! Budeme rádi, když nám zašlete své hodnocení přes tento formulář. Zároveň může posloužit i ostatním při rozhodování. Děkujeme..

Ve zviditelnění naší půjčovny pro další potencionální klienty nám pomůžete, když nás ohodnotíte i na odkazech níže.. Za každou vaši recenzi jsme moc vděční! A děkujeme Vám za ni!

Naše firma na Googlu: https://g.page/r/CXP7aMCJMtqkEAI/review

Naše firma na Seznamu: https://www.firmy.cz/detail/13367864-pronajem-obytnych-vozu-petra-malinska-brandys-nad-labem-stara-boleslav-brandys-nad-labem.html


Děkujeme za Vaše hodnocení:

Jakub C.(10.7.2022):  S majitelkou výborná komunikace, vyhověla individuálním požadavkům, rychlá reakce na dotazy. Samotné auto je vybavené tak jak bych si sám představoval-nic nám nechybělo, k dispozici velice kvalitní příslušenství. Cestovali jsem dva dospělí a dítě po IT, HR a A. Vůz velice obratný tedy i manipulace v kempech je pohodlná - pomůže i zpětná kamera :-)

Jsme rádi, že jsme si vybrali vůz ADRIA na podvozku FIAT, ale hlavně fajn majitelé. DĚKUJEME  

Malinská: Jsme velmi potěšeni, že jste byli s naším vozem spokojeni a že jste si dovolenou užily! Děkujeme za fotečky a Vaši zpětnou vazbu - je pro nás moc důležitá! Těšíme se na další setkání!


Vladimír B.(31.10.2022): Perfektní a rychlá komunikace, příjemná paní majitelka, Výborně připravený a vybavený vůz s možností dalšího příslušenství, Komfortní pro rodinu se 3 dětmi. 

Malinská: Moc děkujeme za milé hodnocení! Budeme se těšit zase někdy příště! 


Tomáš S. (27.12.2022): Auto fungovalo bezvadně i v zimním provozu, na lyžích v Itálii. Na 1,5 - 2 dny provozu počítejte s jednou bombou propanu na topení..

Malinská: Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu! Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni! 


Lubomír S. (2.1.2023): Dokonalé jednání s paní majitelkou. Vybavení vozu na špičkové úrovni. Není co vytknout. Těšíme se na další spolupráci .

Malinská: Děkujeme! Máme radost vždy, když je klient spokojený.. A těšíme se na další setkání s Vámi!


Jiří M. (24.4.2023): Musím ještě jednou poděkovat manželům Malinským za půjčení obytného vozu.Velice milí a ochotní lidé, rychlá komunikace a rezervace vozu..Vůz v naprostém pořadku a během cesty vše fungovalo bez problému…

Až budeme příště půjčovat obytnák tak se určitě obráťime na p.Malinskou.

Malinská: Jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! A moc děkujeme za Vaše milé hodnocení.. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!


Adriana F. (13.6.2023): Byli jsme velmi spokojení jak s vozem, tak s přístupem a ochotou majitelů. Paní majitelka odpovídala velmi rychle na veškeré dotazy. Vůz je skvěle vybaven. Velmi doporučuji a věřím, že vůz si opět v budoucnu vypůjčíme. 

Malinská: Velmi si vážíme Vašeho hodnocení! Děkujeme a moc se těšíme na příští shledání s Vámi..


Děkujeme Vám za návštěvu našeho webu a přejeme krásnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků!