Kdo jsme?

Něco málo o nás..

Začalo to docela nedávno...

Na podzim roku 2021 jsme si začali pohrávat s myšlenou, že bychom si pořídili obytný vůz. Chvíli jsme se rozhodovali, co by nám vyhovovat nejvíce. Všechna naše kritéria a požadavky nás přivedly vždy zpět k alkovně. S dvěma malýma pišišvorama to byla nakonec jasná volba.  Netrvalo to dlouho a manžel jen tak pro zajímavost zavolal místnímu prodejci Adrie (klika, že ho máme přímo v Brandýse). Zřejmě nám byla souzena, jelikož se jim zrovna na jaře 2022 vracela jedna alkovna z proma a ještě ji nepřipravili na inzerci. Hurá! Takže rezervace a už si jen počkat až přijede, abychom ji viděli a rozhodli se, zda je to to pravé pro nás. A co myslíte...? Byla! Takže vcelku rychlá akce. Koncem března jsme ten náš Maliňáckej obytňáček převzali.

Vzhledem k tomu, že manžel nemá možnost vzít si v práci dovolenou na celý rok (kdo taky jo?) a homeoffice se dělá těžko, když v práci kroutíte volantem, rozhodli jsme se, že umožníme i někomu dalšímu užít si dovolenou na kolečkách. Mít možnost cestovat kamkoliv vás napadne, v létě k vodě nebo s koly na hory, v zimě lyžovačka u nás nebo v zahraničí, nic není nemožné. Jen se rozhodnout a vyrazit kamkoliv po Evropě a užít si dovolenou plnou zážitků a dobrodružství. 

Snažíme se obytňáček zabydlet tak, aby nám na cestách nic podstatného nechybělo a abychom se v něm cítili dobře a bezpečně. Doufáme, že stejně to budete mít i Vy! Auto jsme pojistili na maximum, co nám pojišťovna Allianz byla schopna nabídnout. Pevně doufáme, že nebude potřeba, přesto naše motto je čím více - tím lépe. S autem absolvujeme pravidelnou servisní prohlídku s doplněním a výměnou potřebných kapalin, pravidelná revize plynu je též samozřejmostí, aj. 

Co se vybavení týče, budete potřebovat jen vlastní peřiny/spacáky (prostěradla a ochrany matrací zajistíme my), nějaké to jídlo, oblečení, případně kola (či jiné přemisťovadlo dle vašich preferencí). Vozidlo vám předáme důkladně vyčištěné, kompletně vybavené, s 1ks plynové lahve, s plnou nádrží pohonných hmot a plnou nádrží čisté vody. Elektronická dálniční známka ČR je samozřejmostí. Pořídili jsme též Ekologickou známku EURO 4 (Umweltplakette), která opravňuje k vjezdu vozidla do některých německých měst (například Berlín, Frankfurt, Mnichov a další), třeba se bude hodit zrovna Vám. 

Pokud jsme Vás zaujali a náš bydlík se Vám libí, neváhejte a rezervujte si svůj termín! Věříme, že nebudete litovat!

Přejeme Vám mnoho bezstarostných zážitků na vašich cestách!


Chystáme pro Vás novinku... již brzy se můžete těšit na..

SUN LIVING V 65 XL - připravujeme..

Update: Poslušně hlásíme, že nový mazlík už je doma! 

Více o něm zde..

Ještě nám dejte chvíli, abychom ho patřičně dovybavili a brzy už ho budete moci vyzkoušet na vlastní kůži! Těšíte se? My moc! :-)