Něco málo o nás..

Začalo to docela nedávno...

Na podzim roku 2021 jsme si začali pohrávat s myšlenou, že bychom si pořídili obytný vůz. Chvíli jsme se rozhodovali, co by nám vyhovovat nejvíce. Všechna naše kritéria a požadavky nás přivedly vždy zpět k alkovně. S dvěma malýma pišišvorama to byla nakonec jasná volba.  Netrvalo to dlouho a manžel jen tak pro zajímavost zavolal místnímu prodejci Adria (klika, že ho máme přímo v Brandýse). Zřejmě nám byla souzena, jelikož se jim zrovna na jaře 2022 vracela jedna alkovna z proma a ještě ji nepřipravili na inzerci. Hurá! Takže rezervace a už si jen počkat až přijede, abychom ji viděli a rozhodli se, zda je to to pravé pro nás. A co myslíte...? Byla! Takže vcelku rychlá akce. Koncem března jsme ten náš Maliňáckej obytňáček převzali.

Vzhledem k tomu, že manžel nemá možnost vzít si v práci dovolenou na celý rok (kdo taky jo?) a homeoffice se dělá těžko, když v práci kroutíte volantem, rozhodli jsme se, že umožníme i někomu dalšímu užít si dovolenou na kolečkách. Mít možnost cestovat kamkoliv vás napadne, v létě k vodě nebo třeba s koly na hory, v zimě lyžovačka u nás nebo v zahraničí, nic není nemožné. Jen se rozhodnout a vyrazit kamkoliv po Evropě a užít si dovolenou plnou zážitků a dobrodružství. 

Snažíme se obytňáček zabydlet tak, aby nám na cestách nic podstatného nechybělo a abychom se v něm cítili dobře a bezpečně. Doufáme, že stejně to budete mít i Vy! Auto jsme pojistili na maximum, co nám pojišťovna Allianz byla schopna nabídnout. Pevně doufáme, že nebude potřeba, přesto naše motto je čím více - tím lépe. S autem absolvujeme pravidelnou servisní prohlídku s doplněním a výměnou potřebných kapalin, pravidelná revize plynu je též samozřejmostí, aj. 

Co se vybavení týče, budete potřebovat jen vlastní peřiny/spacáky (prostěradla a ochrany matrací zajišťujeme my), nějaké to jídlo, oblečení, případně kola (či jiné přemisťovadlo). Vozidlo vám předáme důkladně vyčištěné, kompletně vybavené, s 1ks plynové lahve, s plnou nádrží pohonných hmot a plnou nádrží čisté vody. Elektronická dálniční známka ČR je samozřejmostí. Pořídili jsme též Ekologickou známku EURO 4 (Umweltplakette), která opravňuje k vjezdu vozidla do některých německých měst (například Berlín, Frankfurt, Mnichov a další), třeba se bude hodit zrovna Vám. 

Pokud jsme Vás zaujali a náš bydlík se Vám libí, neváhejte a rezervujte si svůj termín! Věříme, že nebudete litovat!

Přejeme Vám mnoho bezstarostných zážitků na vašich cestách!


EDIT: Asi jsme se úplně zbláznili, ale rozhodli jsme se pořídit ještě jeden menší obytňáček.. Protože jsme si říkali, že ne každému může vyhovovat velký vůz jako je Coral, ale raději by byl více nenápadný a mobilnější na svých cestách. Pořídili jsme tedy SUN LIVING V 65 XL. A samotné nás moc lákalo tento vůz vyzkoušet na vlastní kůži.

Více o něm zde..

Vůz už je připraven na všechna Vaše dobrodružství!